Çevre dostu yüksek yoğunlukta ve standart yoğunlukta poliüretanla imal edilmiş, özel yalıtımlı Alüminyum ve çelik panjurlar, evinizin her zaman doğru ısıya sahip ve çevre dostu olan bir ortamda bulunmasını sağlar.

İçerideki ve dışarıdaki ısı alışverişlerinde mümkün olduğunca az enerji kullanılması, aynı zamanda güneş ışınlarından korunması, teknoloji ve konfor ile birleştirilerek sunulmaktadır.

Kışın, akşamüzeri kepenkleriniz otomatik olarak kapanacak ve pencerelerinizin yalıtımına katkıda bulunacaktır. Isınma faturalarından %10’a kadar tasarruf sağlayabilirsiniz. Yazın ise evin güneşli tarafında açılarak hem evin içinin serin kalmasını sağlayacak, hem de mobilyalarınızı güneş ışınlarından koruyacaktır.

Brüksel’de bulunan Avrupa Güneşten Koruma Örgütü’nün yaptığı araştırmalar sonucu elde ettiği bulgulara göre, doğru ürün ve montaj uygulamasıyla güneşten korunan pencerelerin yaz aylarında soğutma giderlerinde %28, kış aylarında ise ısıtma giderlerinde %10 tasarruf sağladığı tespit edilmiştir.