Motorlu otomatik panjur sistemleri temsili fotoğraf 2Güneş ışınlarından, değişken dış ısı koşullarından, fırtınalardan, hırsızlardan, kötü niyetli insanların attıkları cisimler ve fırtına şeklinde esen rüzgârların uçurduğu maddelerden korumak üzere, özel olarak tasarlanıp imal edilmiştir. Panjurlarımız kapalı durumda mutlak bir mahremiyet sağlar. Yarı kapalı durumda ise dışardaki gölgeleri ve hareketi aksettirir. Alüminyum profillerimiz boyalı bantlar kullanılmak suretiyle “roll forming” prosesiyle imal edilmiştir. Profillerimiz dayanıklılığı “roll forming” süreci sırasında içlerinde poliüretan köpük enjekte etmek suretiyle arttırılmıştır.

Özellikle iş yeri, mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan kepenk sistemleri günümüzde estetik amaçlı da kullanılabilmektedir. Farklı mimari detaylarla uyumlu olarak kullanılan kepenkler motorlu ve uzaktan kumandalı olabilmekte ve kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Kepenk mini pencereli modeli ile güvenlik görevini yaparken vitrininiz de rahatlıkla izlenebilmektedir.

Kepenk sistemleri uygulanacak alana uygun olarak farklı yükseklik ve şekle sahip kepenk profilleri kullanılarak hem güvenlik hem de estetik ön planda tutularak çağdaş çözümler üretilebilir. İçi poliüretan dolgulu alüminyum panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon profiller ve galvaniz profiller de kullanılabilir.

Dilediğiniz renk ve ölçülerde, giriş ve çıkış alanlarınıza otomatik veya manüel sistemleriyle güvenli ve işlevsel kapı ve kepenk sistemleri uygulanmaktadır.

Uygulama alanları; Mağaza, Pencere Panjur, Garaj Kapısı, Depo Kapısı, Endüstriyel Kapı olarak her türlü kullanım alanında hoş ve şık duruşu ile kurumunuza değer katar.